środa, 3 kwietnia 2013

Na nową drogę życia - góralskie łóżko, part 1.


Może i nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale kiedy dziś zmusiłam moją rodzicielkę do użycia swojego ajpada do słusznych celów, dzięki czemu ta cyknęła zdjęcie i przesłała prosto z Podkarpacia pod Giewont, zakochałam się. Ale od początku.
Jeśli ktoś nie śledzi facebooka Skalskiej, temu już mówię, że pod Giewontem trwa wielki, generalny remont. Trwa, bo chwała Panu, miesiąc temu, Góral z Ceperką w końcu doszli do porozumienia i powstał projekt idealny apartamentu, który wijemy na nową drogę życia - kuchnia i salon sponsorowane przez Ikea i piękna sypialnia, sponsorowana przez góralskie parzenice. A z racji tego, że u Skalskiej w rodzinie sami artyści, łóżko robi Tatuś Skalskiej. I jak Skalska zawsze narzekała i płakała nad tym, że w swej twórczości Tatusia ponosi przesadna wyobraźnia, tak tym razem chyli czoło do samej podłogi - choć jeszcze łóżko nie jest gotowe, ja już nie mogę doczekać się, kiedy dojedzie do Zakopanego! A poza tą częścią łóżka mogłabym się jeszcze pochwalić dziurą w ścianie i postawioną ścianką z dziurą na drzwi, ale wolę pochwalić się za jakiś czas ;-)

A jakby ktoś chciał być bardziej na bieżąco, zapraszam na facebook:

7 komentarzy:

 1. a z jakiej racji kuchnia i salon są sponsorowane przez Ikea? ;> szczęścia na przyszłej nowej drodze życia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo do tych pomieszczenim kupili meble tylko z ikei. a nie ze sponsoruja kurde..tak sobie powiedziala dla jaj. jezu a Ty juz jad z pyska xd

   Usuń
  2. jad z pyska?? po czym to tak niby odebrałaś? są komentarze więc kulturalnie zapytałam ;]

   Usuń
 2. wow...
  łóżko zapowiada się ciekawie...

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne łóżko zazdroszczę! :) mogłabyś tylko więcej swoich zdjęć dawać i częściej pisać pozdr :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny mebel. Również uważam, że opuściłaś się z publikacjami i oczekuję, że wrócisz do poziomu sprzed 2015 roku ;)

  OdpowiedzUsuń