niedziela, 30 listopada 2014

MY HOME: DIY - Zimowe świeczki w swetrach.

Nie będę ukrywać, że ogromnie cieszę się, że dziś ostatni dzień listopada, miesiąca, który kojarzy mi się z wiecznym deszczem, pluchą i depresją. Grudzień (co zapewne znów powtórzę setny raz) to mój ulubiony miesiąc, który od samego początku kipi świąteczną magią, którą uwielbiam. Kiedy piszę tego posta, na Polsacie leci właśnie "Kevin sam w Nowym Jorku", co już totalnie robi mi klimat w domu ;-)

W tym roku będzie bardziej ubogo z projektami DIY HOME, które mam w planie i mogłabym Wam tu serwować hurtowo, jednak siedzę jak na szpilce i lada dzień wyląduję na porodówce, dlatego za wielkie, pachnące (i moje ukochane) gałęzie na stroiki nawet się na razie nie zabieram, za to odsyłam Was do wspomnień z tamtego roku, podsyłając linki na końcu wpisu.

Dziś na tapecie świeczki, których u mnie zawsze dużo. Za oknem mam tak piękną zimę, że postanowiłam ocieplić nieco klimat minimalistycznych ozdób, które mam w domu. W końcu grudzień zobowiązuje ;-)


 DIY:
świeczki + stare swetry (które zostały mi swoją drogą po ocieplaczach na kubki, które możecie przypomnieć sobie tu: "DIY - Ocieplacze na kubki, czyli kubki w swetrach.")


Uważam, że opisywanie, jak wycięłam pasujące paski materiału i przykleiłam do świeczek, jest tu zbędne, dlatego przedstawiam Wam poniżej efekt przed i po:


TA-DA-DAM!


Inne moje projekty HOME DIY, które (mam nadzieję) idealnie wpasują się Wam w grudniowy klimat:

http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/11/my-home-nowe-zycie-starych-swiecznikow_11.html

http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/11/my-home-diy-ocieplacze-na-kubki-czyli_21.html


http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/12/my-home-diy-swiateczne-minimalistyczne_6.html

http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/12/my-home-diy-pachnace-naturalne-i_13.html

http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/12/my-home-diy-gaazki-w-doniczkach-czyli_14.html

http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/12/my-home-diy-swiateczna-szyszka-w-roli_16.html


http://kasia-skalska.blogspot.com/2013/12/my-home-diy-swiateczna-szyszka-w-roli_16.html

Enjoy! ;-)

4 komentarze:

 1. aajj ja też lubię grudzień, pamiętam już od 1 grudnia wracając jeszcze z liceum, widząc świąteczne dokoracje sklepów czułam się wspaniale! wszędzie dzwoneczki, choinki, gwiazdki. Cudowne widoki! Teraz jak powoli kończe mgr., wcale nie minęła mi ekscytacja tym miesiącem, czasami jeszcze bardziej się nakręcam! Oglądam filmy związane ze świętami, przeglądam inspiracje takie jak u Ciebie! i czekam na 24 grudnia jak małe dziecko na Mikołaja!!- chcociaż na niego też czekam!! :) a sama w moim przedszkolu będę pełniła rolę Śnieżynki, także bliżej tego święta być nie mogę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie! Uwielbiam takie dekoracje <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli nie przemawiają do Ciebie tradycyjne świece, możesz zdecydować się na świece sojowe. Są one w pełni ekologiczne, co z pewnością będzie ogromną zaletą dla wielu osób.
  świece sojowe

  OdpowiedzUsuń