wtorek, 3 stycznia 2017

FOTOBUDKA ZAKOPANE - najlepsza atrakcja na każdą imprezę!

Od jakiegoś czasu pokazuję Wam urywkami zdjęcia z fotobudki, która hula po Podhalu, opowiadam, gdzie będzie w dany weekend, gdzie możecie ją spotkać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, podsyłam Wam profile na facebooku i Instagramie, a na końcu obiecałam, że o wszystkim powiem, jak domknę formalności. I właśnie domknęłam - Fotobudka Zakopane ruszyła!


Mogłabym tu pisać fachowym językiem, ale fachowo i profesjonalnie opisane jest na stronie internetowej,
na którą oczywiście Was zapraszam:

www.fotobudka-zakopane.pl

Ja dziś Wam trochę opowiem prosto i na temat, co to w mojej głowie się urodziło tym razem;-)


Fotobudka to przenośny aparat fotograficzny, komputer i drukarka oraz oświetlenie, zamknięte w zgrabnej bryle, którą pakuję do samochodu i zawożę w różne miejsca. Tam rozkładam sprzęt, stelaże z tłami fotograficznymi, cały meksyk strojów i gadżetów, przygotowanych indywidualnie dla każdej imprezy, a potem to już po prostu czyste szaleństwo! Każdy może przebrać się, ustawić na tle, wcisnąć START na ekranie i po zapozowaniu do kilku zdjęć, drukarka od razu wydrukuje fantastyczną pamiątkę na lata ;-)Pewnie spotkaliście się nie raz z fotobudką, ja osobiście mam takie pamiątki z kilku wesel. Moja fotobudka nie ogranicza się jednak tylko do ślubów i wesel, ale bawiliśmy się już w klubach, hotelach, a nawet na prywatnych urodzinach. Osobiście marzy mi się jeszcze wizyta na siłowni, w jakimś fajnym salonie urody albo ulubionej karczmie - jeszcze nie wiem, jak to zrobić, ale pracuję nad tym i na pewno kiedyś tam zawitam ;-)


Wszystko jest do ustalenia, wszystko robimy indywidualnie, od nowa, dla każdego klienta - tworzymy grafikę pod zdjęcia (widzieliście moją nocną twórczość - jak już wpadnę w artystyczny szał, to siedzę po nocach i robię po kilka projektów do wyboru), przygotowujemy stroje, wedle życzenia, przemierzamy masę kilometrów, żeby umilić czas i zapewnić naprawdę fajną atrakcję! Co wyróżnia Fotobudkę Zakopane na rynku? To, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych ;-)Jestem naprawdę mile zaskoczona, że Fotobudka Zakopane została na starcie dobrze przyjęta, bo staramy się i stajemy na głowie, żeby zapewnić 150% satysfakcji. Walczę jeszcze tylko z Jędrkiem, który się trochę czasami zapomina i tak kocha fotobudkę, że ostatnio z imprezy, kiedy szykowałam i zgrywałam zdjęcia, okazało się, że na większości koleżka się pojawia - pracuję nad tym, przy najbliższym wolnym dniu włączę mu sprzęt w salonie i wyleczy się z tego, promis ;-)

A wracając do sedna, jak już powiedziałam, projekty ustalamy indywidualnie pod każdego klienta, cennik i regulamin widnieje jasno na stronie, jednak nie oznacza to, że jeśli ktoś chce naszą fotobudkę na godzinę, podczas urodzin, czy na całą noc, podczas Sylwestra, to w cenniku tego nie ma i nie będzie. Piszcie śmiało, z nami wszystko jest do dogadania, jak z nikim ;-)

FOTOBUDKA ZAKOPANE
tel. 532 221 415
 fotobudka-zakopane@wp.pl 
www.fotobudka-zakopane.pl 
 www.instagram.com/fotobudkazakopane 
www.facebook.com/fotobudkazakopanepl

Zapraszam i obiecuję, że nie pożałujecie ;-)

4 komentarze:

  1. Zawsze chciałam takie zdjęcie w fotobudce :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się zastosowanie foto-budki na weselach. To świetna atrakcja. A pamiątka w postaci zdjęć także jest bardzo trafiona.

    OdpowiedzUsuń
  3. W moim przypadku fotobudka była na imprezie znajomego w Bydgoszczy - świetna sprawa! Myślę, że na następną huczną rocznicę czy wesele sam się zdecyduję na takie rozwiązanie :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń