czwartek, 4 stycznia 2018

Birthday Girl!

https://www.instagram.com/kasia.gasienicowa/
https://www.instagram.com/kasia.gasienicowa/

Żadnych "nowy rok, nowa ja", "będę po prostu szczęśliwa", żadnej diety, siłowni i ćwiczeń od stycznia oraz, broń Boże, żadnych abstrakcyjnych postanowień nie-do-spełnienia na ten piękny rok. Nie robię sobie postanowień noworocznych, bo ja mam marzenia, które skrupulatnie i konsekwentnie odhaczam na mojej liście. A w tym roku stawiam na siebie, jakkolwiek egoistycznie to brzmi. Znajdę sobie nową pracę, w której będę zarabiać dużo dudków, będę robić sobie rzęsy, paznokcie i cycki, bez najmniejszych wyrzutów sumienia, będę podróżować w każdej wolnej chwili i dalej robić remonty w chałupie u Gąsieniców, które niesamowicie uwielbiam. A jak zarobię więcej dudków, niż planuję, to kupię sobie miętowy rower, którym nie wiem jeszcze gdzie i kiedy będę jeździć, postawię w ogrodzie szklarnię, w której będę uprawiać pomidory i podhalańskie arbuzy, w sumie również nie wiem kiedy. No, a jakby już mi się niesamowicie dobrze powiodło, to kupię sobie ziemię w okolicznej wiosce, postawię wymarzony domek i kupię 3 owce. Ach... miało wyjść śmiesznie, a naprawdę mi się te plany spodobały!

Czego Wam życzę na ten nowy rok? Przede wszystkim zdrowia, bo jak będzie zdrowie, to da się wszystko resztę załatwić. Potem uporu, konsekwencji i takiej listy realnych marzeń do spełnienia - jak się bardzo chce, to da się i można wszystko. W poniedziałek skończyłam 29 lat. Czy chciałabym cofnąć czas i coś zmienić? Myślę, że nie. Jest mi dobrze tu i teraz, i właśnie chyba tego Wam życzę najbardziej - żebyście żyli tak, by zapytani o każdej porze dnia i nocy, mogliście powiedzieć, że jest git!

Niech się nam darzy, 
Wasza stara Gąsienicowa.

4 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego :) Jestem twoją stała obserwatorka na insta i na pewno bez Ciebie byłoby tam nudno :) widzę że planów dużo to życzę żeby się udało wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądasz;) Wszystkiego dobrego:)
  pozdrawiam cieplutko :)
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję Babki! najlepszego w nowym roku! ;-)

  OdpowiedzUsuń